Новини
 • 27
  Січня
  2022
  28.01.2022 прем'єра! "Весна" - Океан Ельзи Океан Ельзи. Київ. «Весна» в січні. Аполлінер. Верлен. Рембо. Париж і міст Мірабо. Саме такий оригінальний склад творців, міст, країн, історій зустрілись у новій роботі - синглі «Весна» - улюбленого гурту країни, який ОЕ презентують рівно за місяць до початку календарної весни 28 січня 2022 р.

 • 25
  Листопада
  2021
  ОКЕАН ЕЛЬЗИ оголошує першу дату великого Світового туру ОКЕАН ЕЛЬЗИ оголошує першу дату великого Світового туру
 • 13
  Жовтня
  2021
  прем'єра! "Перемога" - Океан Ельзи feat. KALUSH “Океан Ельзи” випустили нову пісню під назвою “Перемога” за участі гурту KALUSH.

  Святослав Вакарчук, автор музики та слів: “Нова пісня ​”Перемога” - це продовження наших, ОЕ,​ творчих вилазок в інші жанри.​ 
 • 17
  Вересня
  2021
  Важливо! Концерт у Львові 18.09.2021 - згідно карантинних вимог

  Зважаючи на ріст захворюваності та враховуючи розпорядження міського голови  ("Про проведення концерту гурту "Океан Ельзи"), ми всі разом маємо дотримуватись виконання карантинних вимог, тож у  суботу, 18 вересня на площі біля Львівського університету концерт ОЕ відбудеться за наступними правилами. • 08
  Вересня
  2021
  Місто весни - Океан Ельзи & Один в каное

  “Океан Ельзи” випустили нову пісню під назвою “Місто весни” в дуеті з гуртом “Один в каное”. Вона стала першою композицією Святослава Вакарчука, яку він написав про Львів. • 01
  Вересня
  2021
  Святослав Вакарчук до ювілею Львівського університету дарує великий безкоштовний концерт

  Цього року одному з кращих закладів вищої освіти України - Львівському національному університету імені Івана Франка - виповнюється 360 років. За ініціативи Святослава Вакарчука, лідера ОЕ та випускника університету,  а також за підтримки інших випускників університету, 18 вересня у Львові на площі коло університету відбудеться великий, безкоштовний концерт "Океану Ельзи".

  УВАГА! Концерт відбудеться з дотриманням карантинних вимог!

  (детальніше в новині)

 • 02
  Червня
  2021
  "Океан Ельзи" вперше випустили NFT 1 червня група представила пісню "Країна дітей" feat. alyona alyona. Саме фрагменти цієї композиції стали NFT. 

  IMG_20210602_113633_992.jpg

 • 01
  Червня
  2021
  Премєра! "Країна дітей " - Океан Ельзи feat. alyona alyona

  “діти, які проросли в небо країни…”

  1 червня 2021 року Океан Ельзи випустили нову пісню під назвою “Країна дітей” за участі реп-виконавиці alyona alyona на вірші відомого українського поета Сергія Жадана.

  «Країна дітей» - присвята дітям України, які постраждали внаслідок війни, збройних конфліктів, терактів. Прем’єра до Міжнародного дня захисту дітей – це нагадування, що, перш за все, діти потребують захисту від вчинків дорослих, від їх безвідповідальних та жорстоких рішень.


 • 27
  Травня
  2021
  Вакарчук з "Оранжереєю" відправляється в тур Україною Святослав Вакарчук наживо представить музичний проект Оранжерея у Києві 30 травня

  _S4A2981.jpg
 • 31
  Березня
  2021
  УВАГА! ОНОВЛЕНІ ДАТИ туру "Оранжерея" УВАГА! ОНОВЛЕНІ ДАТИ туру "Оранжерея"