Новини
 • 14
  Листопада
  2013
  «ОКЕАН ЕЛЬЗИ: 20 років разом!» у Харкові 14.06.2014 р. 14 червня 2014 року Океан Ельзи відзначать 20-річчя у Харкові на стадіоні «Металіст»

  2014 року найвідомішій групі України виповнюється 20 років.Зважаючи на вагомий привід, група вирішила вперше відзначити свій День народження та запросити гостей на серію грандіозних концертів, які відбудуться на найбільших майданчиках країни.


 • 11
  Листопада
  2013
  КоммерсантЪ. Святослав Вакарчук: Украина — это один из братьев Карамазовых

  Лидер группы "Океан Ельзи" ответил на вопросы "Ъ"

  После того как в Саратове сотрудники ФМС оштрафовали группу "Океан Ельзи" на 18 тыс. руб. за нарушение трудового и миграционного законодательства (см. "Ъ" от 6 ноября), музыканты и их менеджмент избегали комментариев на эту тему. 8 ноября лидер группы Святослав Вакарчук высказался в своем "Твиттере": "Комментарии по поводу "того самого случая в Саратове" просим искать в песнях группы "Океан Ельзи". Цитируйте по вкусу..." 

  По информации "Ъ", сейчас все формальности улажены, группа продолжает турне по России и планирует продлить его до следующего года. Святослав Вакарчук согласился дать интервью БОРИСУ Ъ-БАРАБАНОВУ.


 • 23
  Жовтня
  2013
  ОКЕАН ЕЛЬЗИ: "Ми на вірному шляху, але є куди прагнути далі"

  Інтерв'ю порталу zvuki.ru

  (мовою оригіналу)


 • 11
  Жовтня
  2013
  Святослав Вакарчук: "Індивідуальності не схильні збиватися у зграї, але їм цілком притаманний колективізм"

  Інтерес до Святослава Вакарчука легко пояснити: не так багато в наш час яскравих і запитаних особистостей, незалежно від сфери докладання таланту. А тих, кому властива гідна поваги стабільність, хто примудряється не падати нижче самим собою встановленої планки, — взагалі одиниці. 

  "Океан Ельзи" і його лідер не потребують штучного підігрівання цікавості публіки й преси, фронтмени вітчизняного року стимулюють інтерес до себе природним способом — з допомогою творчості. Не всім до вподоби їхня музика, не всіх тішать їхні успіхи, але заперечувати колосальну популярність групи, ігнорувати серйозний вплив ОЕ на українську музику неможливо. 

  Кожен новий альбом "Океану" стає подією. Шанувальники чекають нових творчих експериментів із певним побоюванням, опоненти — з таємною надією на конфуз. Порівнювати диски ОЕ так само безглуздо, як протиставляти Вакарчука, скажімо, десятирічної давності Вакарчуку нинішньому. Вони просто різні. Незмінним залишається головне: музика не втрачає якості та градусу, головний "океанолог" — куражу та натхнення.

  Тур на підтримку останнього альбому "Земля", який завершився драйововим концертом у Києві наприкінці вересня, вже названий наймасштабнішим в історії вітчизняної музики: майже три десятки міст, ущерть заповнені зали та стадіони. 

  Наступний рік стане етапним у долі "Океану" і його незмінного лідера: групі стукне 20. Привід осмислити славетне минуле й уточнити плани на майбутнє. 

  Вакарчук — не найлегша людина (що сам визнає) і не найпростіший співрозмовник (можете повірити на слово). Однак у його манері спілкуватися імпонує відсутність пози, яка так вирізняє переважну більшість публічних персон. 

  Всупереч поширеній думці, зауважу: похід у велику політику, швидше, пішов йому на користь. Повернувшись до джерел, він став зваженішим у судженнях. Та від цього вони не стали менш цікавими. 

  Втім, судіть самі >>> 

  "Дзеркало тижня". Сергій Рахманін

 • 30
  Вересня
  2013
  тур ЗЕМЛЯ-2013. УКРАЇНА

  2013-го ОЕ провели безпрецедентний, як для українських, так і для зарубіжних артистів стадіонний тур Україною

   27 міст

  • стадіони та Палаци спорту

  • сотні тисяч глядачів

  Фото з виступів української частину туру Земля, авторства Вікторії Квітки

 • 05
  Вересня
  2013
  Океан Ельзи виклали в Інтернет кліп на третій сингл з альбому "Земля"

  Сьогодні на офіційному каналі групи - youtube.com/okeanelzyofficial - з’явилося відео на третій сингл альбому "Земля" композицію "Rendez-Vous".


 • 22
  Серпня
  2013
  Святослав Вакарчук - у рейтингу 100 найвпливовіших українців 2013-го

  Святослав Вакарчук, лідер групи "Океан Ельзи" посів 40-у сходинку у рейтингу ТОП-100 найвпливовіших українців 2013-го за версією авторитетного видання "Корреспондент"
 • 19
  Липня
  2013
  Громадяни мають не боятися говорити // інтерв'ю газета "Известия" (Росія) від 19.07.2013 (мовою оригіналу)

  Святослав Вакарчук об украинском языке, графике жизни, свободе слова, PussyRiot и «оранжевой» революции 

  Полтора месяца назад, после трехлетнего перерыва, украинская группа «Океан Ельзи», выпустила новый альбом «Земля» и уже совершила в его поддержку большой стадионный тур по Украине, где «ОЕ» признана «лучшей рок-группой страны за последние четверть века». Совсем недавно «Океаны» стали главным хэдлайнером «Нашествия», а теперь готовятся к интенсивному туру по России.

   С лидером команды Святославом Вакарчуком пообщался обозреватель «Известий» Михаил Марголис

 • 13
  Липня
  2013
  Red Rocks над Барнаулом (Алтай)

  Фестиваль Red Rocks Tour в Барнаулі закінчився. Сьогодні на Площі Сахарова зібралися понад 10 000 людей.


 • 09
  Липня
  2013
  «Океан Ельзи» закрив «Нашествие-2013». Під натиском українських музикантів не встояла навіть апаратура на сцені Визнана на батьківщині кращою українською рок-групою останніх 25 років «Океан Ельзи», як і рік тому, знову закрила триденний рок-марафон «Нашествие» у Тверській області. Ті, хто залишився на головній пригоді літа до самого кінця, відчули просто надемоції: перед чарівністю хед-лайнерів не змогла встояти навіть апаратура Головної сцени.


  за матеріалами www.afanasy.biz

  текст Олександра Панкратова , фото Олександра Панкратова, Катерина Рижова