Новини
 • 10
  Грудня
  2013

  «Океан Ельзи» в Мінську: три години українського року

  Востаннє «Океан Ельзи» давав сольний концерт у Мінську рівно рік тому. Тоді виступ українців пройшов при переаншлагу. Не дивно, що місцеві шанувальники за кілька тижнів до концерту розкупили всі квитки. А в чергах на парковку було повно автомобілів з номерами інших регіонів Білорусі. І це незважаючи на те, що музиканти проїхалися зі своїм туром на підтримку нового альбому «Земля» по всім обласним центрам країни.

  Альбом «Земля» побачив світ у травні цього року, і про те наскільки він припав до смаку шанувальникам групи, можна було судити вже по першій пісні «З нею», яку співав увесь зал. Підспівували і слідом «Джульєтту», яка, за чутками, присвячена жінці, що нині знаходиться під вартою пані Тимошенко. Втім, сам Вакарчук це заперечує.

  Під час ліричної «На небі» перші ряди фан -зони всі, як один підкинули вгору білі кульки з ініціалами групи, обрамленими сердечком і відправили їх на сцену в кінці пісні, спровокувавши гру із задоволеним і щасливим Вакарчуком. На цьому заготовки шанувальників не закінчилися. Під «Все буде добре» кульки були замінені на аркуші з написом - підтримкою « Україна, ми з вами». 

  Вакарчук замість традиційної в таких випадках «Вставай» виконав «Я не здамся без бою»,  загорнувшись в національний прапор України.  А до кінця пісні так розчулився, що розірвав на грудях щойно надягнуту майку. У такому контексті композиція заграла новими фарбами: все і думати забули, що спочатку вона була про жінку .