Новини
 • 14
  Листопада
  2013

  «ОКЕАН ЕЛЬЗИ: 20 років разом!» у Харкові 14.06.2014 р.

  14 червня 2014 року Океан Ельзи відзначать 20-річчя у Харкові на стадіоні «Металіст».

  2014 року найвідомішій групі України виповнюється 20 років.Зважаючи на вагомий привід, група вирішила вперше відзначити свій День народження та запросити гостей на серію грандіозних концертів, які відбудуться на найбільших майданчиках країни.

  До речі, цей виступ стане першим концертом на оновленій спортивній арені.

  Від сьогодні квитки на харківський концерт «Океан Ельзи – 20 років разом!» можна замовити на сайті kasa.in.uaабо в касі за адресою вул. Сумська, 13, (ТЦ "Комільфо", пн-сб: 10:30 - 19:00, нд: 11:00 - 17:00)

  Поки ведеться активна підготовка до найгучнішої події літа-2014, деталі концертів не розголошуються. Проте група запевняє, що варто чекати не лише на улюблені пісні, а й на абсолютно неочікувані сюрпризи та подарунки.

  Зокрема, Святослав Вакарчук, лідер ОЕ, зазначає: «20 років — це вік. Ми б хотіли, аби творчі свята з цієї нагоди стали своєрідним підсумком не тільки для нас, а й для покоління, яке виросло за ці два десятки років».

  На глядачів чекає зустріч з музикантами, які у різні роки грали в складі групи. Слава Вакарчук: «Ми дуже хочемо, аби музиканти, котрі в різний час із різних причин залишили наш колектив, взяли участь у цих творчих урочистостях. Це була б для нас, для мене особисто, велика честь і велика приємність. Це ж наша спільна дитина! Також маємо намір запросити наших друзів-музикантів, і не лише з України. Є чимало щирих музичних побратимів, яких ми б хотіли бачити».


  Нагадаємо, раніше було оголошено також про проведення ювілейного концерту ОЕ в Києві, який відбудеться 21 червня 2014 року на НСК «Олімпійський».