Новини
 • 15
  Квітня
  2019

  Океан Ельзи з оркестром. 17-18 травня. Київ.

  17-18 травня в Києві у НМП "Україна" відбудеться концерт "Океану Ельзи" у супроводі оркестру.

  Саме ця програма прозвучала в січні цього року в Національній Опері України, коли ОЕ разом з оркестром "Віртуози Києва" відіграли благодійний концерт. Цей виступ усі, хто був присутній, назвали одним з найяскравіших концертних вражень. Адже в ньому поєдналися такі улюблені та вже рідні пісні Океанів, неповторне виконання Святослава Вакарчука, тендітний та потужний оркестровий супровід, а також окреме концертне світлове шоу.

  Тож на численні прохання глядачів, концерт "Океан Ельзи з оркестром" відбудеться 17 та18 травня 2019 року в НПМ "Україна". Квитки на kasa.in.ua >>>

  Формат «Океан Ельзи з оркестром» – це завжди особливий настрій, тонка емоція, коли найвідоміші хіти групи (від «Друг»,  «Не питай», «Така, як ти» до «Обійми», «Небо над Дніпром») звучать у супроводі витонченого струнного звуку. Декілька народних пісень будуть представлені в новому прочитанні, коли за роялем - Святослав Вакарчук, а чоловічий бек-вокал - від музикантів "Океану Ельзи".

  Спеціально для виступу ОЕ з оркестром литовський художник-освітлювач Арвідас Буінаускас розробив спеціальне світлове шоу. Переглянути його роботи для ОЕ можна, зокрема, на світлинах з концерту ОЕ у Вільнюсі 20 грудня 2018 року та Києві 21 січня 2019 року 

  Київ

  Вільнюс

  Нагадаємо, ідея проведення такого концерту народилась після виступу ОЕ з литовським оркестром Святого Кристофора наприкінці грудня 2018 року у Вільнюсі. Кошти, зібрані під час того виступу були передані на допомогу, зокрема, Луганському дитячому будинку, що після початку війни був переміщений  та розташований в приміщеннях Сєвєродонецького інтернату.

  21 січня 2019 року в Києві у Національній опері України пройшов другий благодійний концерт, кошти з якого  були вирішено передати сім’ям, дітям загиблих захисників України. 

  Офіційний партнер концертів в Києві -  Visa