Новини
 • 22
  Січня
  2019

  4 млн гривень зібрано на допомогу з благодійного концерту "Океан Ельзи з оркестром"

  21 січня 2019 року в Національній опері України пройшов благодійний концерт групи «Океан Ельзи» у супроводі оркестру "Віртуози Києва". Майже 4 000 000 млн гривень, зібраних з благодійних внесків за квитки на концерт, будуть передані родинам наших загиблих захисників на Сході через фонд "Народний Тил"


  Потім вони будуть рівними частинами переведені родинам з дітьми, в яких батьки загинули на сході України під час війни. На сьогодні фонд "Народний Тил" опікується декількома сотнями таких родин.

  Куратор проекту "Сімї Народного Тилу" Світлана Бахвалова та родини загиблих (мами, діти) відвідали концерт на запрошення групи.

  Під час концерту Святослав Вакарчук присвятив пісню "Мить" загиблим воїнам та низько вклонився їх родинам, які були присутні у залі. А також подякував усім, хто долучився до збору коштів.

  Святослав Вакарчук: "Я вважаю, що дуже важливо забути хоч на мить про наші буденні проблеми, про передвиборчу лихоманку і решту речей, які відволікають увагу від справді важливого. Щиро дякую, що цей концерт об’єднав нас заради доброї справи, що ми змогли віддати шану тим, завдяки кому ми маємо можливість сьогодні жити, проводити концерти, спокійно працювати. Бо саме ті люди творять історію країни просто зараз, віддаючи найдорожче - своє життя, здоров'я - заради майбутнього України. Саме вони, а не ті, хто розвішує свої білборди по всій країні."

  Оркестровий супровід - київський камерний оркестр "Віртуози Києва".

  Спеціально для виступу Океану Ельзи з оркестром було розроблено світлове шоу від литовського художника-освітлювача Арвідаса Буінаускаса.