Новини
 • 17
  Грудня
  2018

  Благодійний концерт з оркестром St. Christopher Chamber Orchestra у Вільнюсі

  20 грудня у Вільнюсі в Свято-Катерининському храмі на запрошення Посольства Литви в Україні та особисто пана Посла Маріуса Януконіса відбудеться благодійний виступ Океану Ельзи у супроводі St. Christopher Chamber Orchestra (Литва) під управлінням директора та диригента Модестаса Баркаускаса.

  Кошти з виступу будуть спрямовані на допомогу українським дитячим будинкам, зокрема, Луганському дитячому будинку, що після початку війни був переміщений  та розташований в приміщеннях Сєвєродонецького інтернату.

  Такі музичні виступи у Вільнюсі наприкінці року є традиційним проектом благодійного фонду Карітас-Литва та St. Christopher Chamber Orchestra.

  Концерт відбудеться у камерному форматі, коли найвідоміші хіти групи прозвучать у неймовірно атмосферному, хоч і невеликому, церковному залі храму Святої Катерини, зі світловим шоу від відомого литовського художника-освітлювача Арвідаса Буінаускаса та у супроводі витонченого струнного звуку кафедрального камерного оркестру Святого Кристофера під управлінням Модестаса Баркаускаса. Оркестрове аранжування найвідоміших пісень ОЕ зробив Томас Петрікіс (Tomas Petrikis) за участі Мілоша Єліча, клавішника ОЕ.

  Концерт є благодійним і вже традиційним для St. Christopher Chamber Orchestra. Ідея підтримки України знаходить втілення у проектах оркестру вже декілька років поспіль. У 2018 році оркестр відвідав Україну. Під час 10-денного туру давали концерти не лише в Києві, а й на сході нашої країни у прифронтових містах.  З концерту Океан Ельзи та оркестру у Вільнюсі кошти також будуть передані українським сиротам.

  Запланована телезйомка виступу, який пізніше буде показано Національним телебаченням Литви.