Новини
 • 25
  Серпня
  2020

  Прем'єра синглу! "Коли ми станем собою"

  Після тривалої перерви Океан Ельзи видає нову пісню. Називається вона "Коли ми станем собою" і це перший синґл з майбутнього альбому групи, над яким працюють  музиканти. 

  2020-й рік вніс свої особливості й до роботи над записом, зокрема цієї пісні. Річ у тому, що гітарну партію для неї записував клавішник групи Мілош Єліч, оскільки гітарист ОЕ Владімір Опсеніца іще на початку епідеміологічних обмежень навесні застряг у Сполучених Штатах і  працював з командою дистанційно. Саме так, перебуваючи на онлайн зв'язку з музикантами в Києві, він записав партію електрогітари на студії в Нью-Йорку.
  Цікавим є момент участі у запису нової пісні дитячого хору. Це був унікальний (і тут можна сміливо використати це слово) склад - діти музикантів та друзів групи, які спеціально зібрались для запису композиції "Коли ми станем собою".

  Разом з синглом ми презентуємо і відео на нього.
  Режисер Анна Бурячкова: "Життя змінюється і в цьому ритмі і тривозі ми все більше ховаємось у своїх маленьких бульбашках, проживаючи дні в акваріумах самотності, забуваючи про те, хто ми є насправді. Мені дуже хотілося передати цю атмосферу і дозволити їй змінитися в кадрі. Дати можливість героям вийти за межі скляної стіни і відчути радість спілкування, віднайти себе справжніх".

  Головну жіночу роль в кліпі виконала народна "гуцулка", чудова акторка Варвара Лущик.

  Дякуємо усім, хто долучився до роботи над новими піснею та відео. 


  Над піснею працювали:
  Автор (музика, слова), вокал - Святослав Вакарчук
  Барабани, перкусія - Денис Глінін
  Бас гітара - Денис Дудко
  Електрогітара - Владімір Опсеніца
  Акустична гітара, фортепіано - Мілош Єліч
  Дитячий хор - Лука Єліч, Міла Єліч, Вук Єліч, Софія Туринська, Соломія Олесова, Марічка Вакарчук, Нана Фонарьова, Георгій Фонарьов

  Запис: студія Boutique 888;
  інженери запису - Ігор Пригоровський, Олександр Зюзін-Зінченко; зведення - Ігор Пригоровський; мастеринг - Боб Людвіг; продюсери - Мілош Єліч, Святослав Вакарчук.

  Над відео працювали

  Анна Бурячкова - режисер
  Олена Чеховська - оператор
  Варвара Лущик - акторка 

  Катя Галицька - виконавчий продюсер; Валентин Петишкін - продюсер; Давід Хараішвілі - художник-постановник; Валентин Брень - стиліст; Андрій Мороз - асистент режисера; Ніка Бондар - кастинг; Леонід Сидоренко - гаффер; Даша Таівас - мейкап; Юля Сотнікова - продакшн менеджер; Єгор Погребняк - юніт менеджер; Віталій Батищєв - локейшн менеджер; Макс Сало - оператор стедікаму; Сергій Сардудінов - фокус пуллер; Сергій Труш - асистент камери; Сергій Рупос - плейбек; Юрій Резніченко - монтаж; Марина Ткаченко - кольорокорекція