Новини
 • 27
  Листопада
  2020

  Прем'єра пісні "Знову" музичного проекту Святослава Вакарчука "Оранжерея"

  Святослав Вакарчук, поки Океан Ельзи дописує наступний альбом, вирішив презентувати новий музичний проект. Називається він «Оранжерея».

  Справа у тому, що час від часу з’являються ліричні та інтимні пісні, які не дуже підходять для рокових стадіонних виступів, а тому вони не потрапляють на альбоми Океану Ельзи. Тепер музикант вирішив використати карантинний час і презентувати ці пісні в рамках окремого проекту. 

  І першою в «Оранжереї» стала пісня Знову, котра власне і поклала початок проекту.

   

  «Ми записали її ще в роботі над альбомом Океану Ельзи, але зрозуміли, що це одна з тих пісень, в яких цікава своя доля, тому що вони записані з двома гітаристами, які не є гітаристами. Справа у тому, що наш бас-гітарист Денис і клавішник Мілош взяли не свої інструменти: вони зіграли на акустичних гітарах, а я ж зіграв на фортепіано. Ми відчули, що в цьому є певна енергія, варта бути записаною в окремому проекті», - каже Вакарчук.

  Разом з піснею "Знову" відбулась і презентація відео, яке зняте молодим режисером Олександром Коршаком в оранжереї у столичному національному комплексі "Експоцентр" ВДНГ.

  Що ж до нового альбому Океану Ельзи, то робота над ним триває, а поки музикант презентує свою творчість, яка більше пасує не стадіонним концертам, а може бути зіграна в інтимній камерній атмосфері.

  Концертний тур Україною нового музичного проекту Святослава Вакарчука “Оранжерея” запланований навесні 2021 року. Квитки вже на сайті kasa.in.ua

  Над піснею працювали:
  Автор, вокал - Святослав Вакарчук
  Гітара, електрогітара, фортепіано, синтезатор - Мілош Єліч
  Сологітара - Денис Дудко

  Інженери запису в студії Boutique888 - Олекандр Зюзін-Зінченко, Ігор Пригоровські. Зведення в студіях Boutique888 та Істок - Ігор Пригоровські Мастеринг - Gateway mastering studio, Bob Ludwig Саундпродюсери - Мілош Єліч, Святослав Вакарчук 

  Над відео працювали:
  Режисер: Олександр Коршак
  Продюсери: Діана Фонарьова, Єгор Мєшалкін, Олександр Коршак
  Оператор: Денис Волков. Асистент оператора: Віктор Конкевич

  Фокуспуллер: Тарас Скрипник Гафер: Олександр Березовчук
  Художники-постановники: Єгор Мєшалкін, Діана Фонарьова
  Асистенти художників-постановників: Артур Візенков, Микола Космодем’янський

  Пост-продакшн Супервайзер: Ольга Ботова
  Технічний Суперевайзер: Георгій Караманов
  Режисер Монтажу: Олександр Коршак, Богдан Юрчук VFX
  Супервайзер: Ярослав Савицький
  Відеоінженер: Богдан Юрчук
  Кольорокорекція: Марія Цифанська

  Окрема подяка: 

  Ігор Солонінка, Володимир Білоус 

  Андрій Лісанов, Олег Дрофа, Андрій Панкратов, Валерія Філіна, Віктор Криворука, Богдан Яровий, Валерія Радченко, Ірина Краснюк, Єлизавета Сидорова, Дар’я Сухова, Ольга Пісковая, Катерина Фогілєва, Вікторія Квітка, Гліб Широчкін