Новини
 • 13
  Серпня
  2020

  "День Незалежності з Океаном Ельзи" - 2020

  "День Незалежності з Океаном Ельзи" - традиційний концерт відбудеться 24 серпня і кожен з вас може стати його глядачем просто в ефірі телеканалу "Україна"!

  Це буде великий концерт з улюбленими піснями, прем'єрою нових композицій, сцена, світло, звук - як завжди. Проте 2020-й рік вніс свої правки до формату: згідно вимог до проведення заходів нині, присутніми під час виступу буде обмежена кількість глядачів. Ними стануть запрошені гості - військові, лікарі, ветерани, пожежники, волонтери, а мільйони українців зможуть дивитися концерт просто в ефірі телеканалу.

  Святослав Вакарчук, лідер “Океану Ельзи”:
  «24 серпня відзначимо День Незалежності разом: вперше після тривалої перерви - великий концерт Океану Ельзи. Тут будуть і відомі пісні, і прем'єри, які ще ніхто не чув, а головне – це наші спеціально запрошені гості, справжні Герої сьогодення: військові, лікарі, пожежники, волонтери – всі ті, хто щодня своїми справами доводить, що таке насправді любити свою країну і захищати її Незалежність. А завдяки трансляції до нас приєднається й вся Україна!"

  Коли: 24 серпня 202 р.о 23:00
  Де: в ефірі телеканалу "Україна”, а також на платформах YouTube, Facebook

  ****

  Коротко:

  ❓як я можу потрапити на концерт?
  ▶️ вмикайте 24 серпня о 23:00 телеканал "Україна" і ви з нами!

  ❓ я побачу весь концерт в трансляції?
  ▶️ так, безумовно!

  ❓ а квитки можна купити?
  ▶️ ні, квитки на цей концерт не продаються. Це - концерт-подарунок від гурту.

  ❓ а коли вже великі стадіонні концерти, тур?
  ▶️ саме для того, аби ми могли відповісти вам: "скоро", під час концерту 24.08 будуть дотримані всі карантинні вимоги до проведення подій на сьогодні.