Новини
 • 11
  Жовтня
  2013
  Святослав Вакарчук: "Індивідуальності не схильні збиватися у зграї, але їм цілком притаманний колективізм"

  Інтерес до Святослава Вакарчука легко пояснити: не так багато в наш час яскравих і запитаних особистостей, незалежно від сфери докладання таланту. А тих, кому властива гідна поваги стабільність, хто примудряється не падати нижче самим собою встановленої планки, — взагалі одиниці. 

  "Океан Ельзи" і його лідер не потребують штучного підігрівання цікавості публіки й преси, фронтмени вітчизняного року стимулюють інтерес до себе природним способом — з допомогою творчості. Не всім до вподоби їхня музика, не всіх тішать їхні успіхи, але заперечувати колосальну популярність групи, ігнорувати серйозний вплив ОЕ на українську музику неможливо. 

  Кожен новий альбом "Океану" стає подією. Шанувальники чекають нових творчих експериментів із певним побоюванням, опоненти — з таємною надією на конфуз. Порівнювати диски ОЕ так само безглуздо, як протиставляти Вакарчука, скажімо, десятирічної давності Вакарчуку нинішньому. Вони просто різні. Незмінним залишається головне: музика не втрачає якості та градусу, головний "океанолог" — куражу та натхнення.

  Тур на підтримку останнього альбому "Земля", який завершився драйововим концертом у Києві наприкінці вересня, вже названий наймасштабнішим в історії вітчизняної музики: майже три десятки міст, ущерть заповнені зали та стадіони. 

  Наступний рік стане етапним у долі "Океану" і його незмінного лідера: групі стукне 20. Привід осмислити славетне минуле й уточнити плани на майбутнє. 

  Вакарчук — не найлегша людина (що сам визнає) і не найпростіший співрозмовник (можете повірити на слово). Однак у його манері спілкуватися імпонує відсутність пози, яка так вирізняє переважну більшість публічних персон. 

  Всупереч поширеній думці, зауважу: похід у велику політику, швидше, пішов йому на користь. Повернувшись до джерел, він став зваженішим у судженнях. Та від цього вони не стали менш цікавими. 

  Втім, судіть самі >>> 

  "Дзеркало тижня". Сергій Рахманін

 • 30
  Вересня
  2013
  тур ЗЕМЛЯ-2013. УКРАЇНА

  2013-го ОЕ провели безпрецедентний, як для українських, так і для зарубіжних артистів стадіонний тур Україною

   27 міст

  • стадіони та Палаци спорту

  • сотні тисяч глядачів

  Фото з виступів української частину туру Земля, авторства Вікторії Квітки

 • 05
  Вересня
  2013
  Океан Ельзи виклали в Інтернет кліп на третій сингл з альбому "Земля"

  Сьогодні на офіційному каналі групи - youtube.com/okeanelzyofficial - з’явилося відео на третій сингл альбому "Земля" композицію "Rendez-Vous".


 • 22
  Серпня
  2013
  Святослав Вакарчук - у рейтингу 100 найвпливовіших українців 2013-го

  Святослав Вакарчук, лідер групи "Океан Ельзи" посів 40-у сходинку у рейтингу ТОП-100 найвпливовіших українців 2013-го за версією авторитетного видання "Корреспондент"
 • 19
  Липня
  2013
  Громадяни мають не боятися говорити // інтерв'ю газета "Известия" (Росія) від 19.07.2013 (мовою оригіналу)

  Святослав Вакарчук об украинском языке, графике жизни, свободе слова, PussyRiot и «оранжевой» революции 

  Полтора месяца назад, после трехлетнего перерыва, украинская группа «Океан Ельзи», выпустила новый альбом «Земля» и уже совершила в его поддержку большой стадионный тур по Украине, где «ОЕ» признана «лучшей рок-группой страны за последние четверть века». Совсем недавно «Океаны» стали главным хэдлайнером «Нашествия», а теперь готовятся к интенсивному туру по России.

   С лидером команды Святославом Вакарчуком пообщался обозреватель «Известий» Михаил Марголис

 • 13
  Липня
  2013
  Red Rocks над Барнаулом (Алтай)

  Фестиваль Red Rocks Tour в Барнаулі закінчився. Сьогодні на Площі Сахарова зібралися понад 10 000 людей.


 • 09
  Липня
  2013
  «Океан Ельзи» закрив «Нашествие-2013». Під натиском українських музикантів не встояла навіть апаратура на сцені Визнана на батьківщині кращою українською рок-групою останніх 25 років «Океан Ельзи», як і рік тому, знову закрила триденний рок-марафон «Нашествие» у Тверській області. Ті, хто залишився на головній пригоді літа до самого кінця, відчули просто надемоції: перед чарівністю хед-лайнерів не змогла встояти навіть апаратура Головної сцени.


  за матеріалами www.afanasy.biz

  текст Олександра Панкратова , фото Олександра Панкратова, Катерина Рижова


 • 04
  Липня
  2013
  «Океан Ельзи» завершив першу частину наймасштабнішого концертного туру «Океан Ельзи» завершив першу частину наймасштабнішого концертного туру за всю історію України

  27 міст України, сотнi тисяч глядачiв, десятки улюблених пісень, найнеочікуваніші флеш–моби і сюрпризи від шанувальників та неймовірна віддача музикантів у кожному місті, незважаючи на щільний графік, — це все тур «Океану Ельзи» на підтримку нового альбому «Земля». 

  Святослав Вакарчук зі своєю командою протягом півтора місця провели найбільший тур за всю історію України. Жодним iншим музикантам ще не вдавалося збирати настільки заповнені стадіони в Україні на підтримку нового альбому.

  "Україна Молода"// Катерина БАЧИНСЬКА  

 • 03
  Липня
  2013
  "Океан Ельзи" – океан емоцій! 28 червня Кіровоград вітав улюблений рок-гурт мільйонів шанувальників – "Океан Ельзи". Ми стали 25-м містом у рамках масштабного туру гурту всією країною.
 • 02
  Липня
  2013
  Тур «Океан Ельзи» на підтримку альбому «Земля» став наймасштабнішим в історії країни Нову програму почули в 27 містах України. Підтверджуючи звання головної української групи, Океан Ельзи у 2013-му провів тур на найбільших концертних майданчиках - стадіонах і Палацах спорту.

  Турне групи вже назвали найбільш масштабним та грандіозним в гастрольній історії країни. Ні вітчизняним, ні зарубіжним виконавцям поки не вдавалося провести в Україні концертні тури з таким розмахом.