Новини
 • 10
  Грудня
  2013
  «Океан Ельзи» в Мінську: три години українського року Востаннє «Океан Ельзи» давав сольний концерт у Мінську рівно рік тому. Тодішнє виступ українців пройшло при переаншлагу. Не дивно, що місцеві шанувальники за кілька тижнів до концерту розкупили всі квитки. А в чергах на парковку було повно автомобілів з номерами інших регіонів Білорусі. І це незважаючи на те, що музиканти проїхалися зі своїм туром на підтримку нового альбому «Земля» по всім обласним центрам країни.

  ultra-music.com

  читати далі>>>

 • 06
  Грудня
  2013
  ЗВЕРНЕННЯ ДО МОЛОДИХ. Святослав ВАКАРЧУК
 • 26
  Листопада
  2013
  afisha.tut.by, інтерв'ю зі Святославом Вакарчуком Напередодні білоруської частини туру "Земля", afisha.tut.by поговорила зі Святославом Вакарчуком про дуже різні речі


 • 22
  Листопада
  2013
  Stadium Live, Москва.Тур Земля


 • 19
  Листопада
  2013
  ТСН Особливе: прем'єра кліпу "Стіна"
 • 18
  Листопада
  2013
  «Океан Ельзи – 20 років разом!» у Львові 31.05.2014 р.

  31 травня 2014 року концерт з нагоди 20-річчя групи Океан Ельзи відбудеться у Львові, на стадіоні "Арена-Львів".

  Раніше вже повідомлялося про проведення святкових концертів також у Києві (21.06.14, НСК "Олімпійський") та у Харкові (14.06.14, стадіон "Металіст")

  Від сьогодні квитки на львівський концерт «Океан Ельзи – 20 років разом!» можна замовити на сайті kasa.in.ua, або в касах за адресами: вул. Дорошенка, 19 (у дворі); Український магазин "Наш Формат", вул. Братів Рогатинців, 24. (біля пл. Ринок) та приміщення ТРЦ “Кінг Крос Леополіс” (перший поверх), Львівська обл., Пустомитівський р-н, село Сокільники, вул.Стрийська, 30


 • 18
  Листопада
  2013
  Кліп "Стіна". Океан Ельзи

  Сьогодні на офіційному каналі групи - youtube.com/okeanelzyofficial– відбулася прем’єра концертного відео на пісню «Стіна» 


 • 14
  Листопада
  2013
  «ОКЕАН ЕЛЬЗИ: 20 років разом!» у Харкові 14.06.2014 р. 14 червня 2014 року Океан Ельзи відзначать 20-річчя у Харкові на стадіоні «Металіст»

  2014 року найвідомішій групі України виповнюється 20 років.Зважаючи на вагомий привід, група вирішила вперше відзначити свій День народження та запросити гостей на серію грандіозних концертів, які відбудуться на найбільших майданчиках країни.


 • 11
  Листопада
  2013
  КоммерсантЪ. Святослав Вакарчук: Украина — это один из братьев Карамазовых

  Лидер группы "Океан Ельзи" ответил на вопросы "Ъ"

  После того как в Саратове сотрудники ФМС оштрафовали группу "Океан Ельзи" на 18 тыс. руб. за нарушение трудового и миграционного законодательства (см. "Ъ" от 6 ноября), музыканты и их менеджмент избегали комментариев на эту тему. 8 ноября лидер группы Святослав Вакарчук высказался в своем "Твиттере": "Комментарии по поводу "того самого случая в Саратове" просим искать в песнях группы "Океан Ельзи". Цитируйте по вкусу..." 

  По информации "Ъ", сейчас все формальности улажены, группа продолжает турне по России и планирует продлить его до следующего года. Святослав Вакарчук согласился дать интервью БОРИСУ Ъ-БАРАБАНОВУ.


 • 23
  Жовтня
  2013
  ОКЕАН ЕЛЬЗИ: "Ми на вірному шляху, але є куди прагнути далі"

  Інтерв'ю порталу zvuki.ru

  (мовою оригіналу)