Новини
 • 17
  Червня
  2013

  "Океан Ельзи" підкорив серця запоріжців

  У п’ятницю, 14 червня, на стадіоні "Славутич - Арена" було все: драйв, якісна музика, щирі емоції, танці і відмінний настрій, який супроводжував і районківців, що не могли пропустити цю подію. Як повідомили організатори концерту, стадіон вмістив більше 10 000 глядачів, в тому числі і близько сотні пологівців. Навіть музикантів вразила кількість людей на стадіоні. "Вас тут просто дофіга!" - захоплено резюмував фронтмен групи Святослав Вакарчук.


  А все відбувалось так: на поле почали пускати ще о 18:45. На вході дуже ретельно перевіряли речі на наявність колючо-ріжучих і вибухонебезпечних предметів. Волонтери змушували викинути не тільки скляні пляшки, а й пластикові кришечки, щоб вберегти газони від травмонебезпечної склотари.

  Десь близько 21:00 вже були забиті всі фан-зони та трибуни, які не могли просто чекати початку, тому своїми оплесками намагалися виманити хлопців на сцену скоріше. Музиканти вийшли на сцену із невеличким запізненням, але це можна пояснити тільки великим натовпом людей, які проходили за цей час контроль волонтерів.

  Почали «Океани» піснею з нового альбому "Земля" - "З нею". Виглядали трохи втомленими, але до 4-5-ої пісні збадьорилися. Пішло-поїхало - виклалися на повну.  Традиційно, як завелося на концертах групи, хлопці відпрацювали якісну програму. Публіка відповідала їм взаємною любов'ю: під час виконання пісні "На небі" на сцену полетіли сотні паперових "боїнгів" (якими запаслися і ми).

  Також не підкачала публіка і на пісні "Стріляй": фан-зона озброїлася безліччю однакових червоних куль, котрі пізніше лопали з визнаннями в любові музикантам, а пісню "Обійми" віддані шанувальники, замість обіцяних "обнімашек", прикрасили плакатами з написом "Дякую".

  www.rayonka.com