Новини
 • 03
  Червня
  2013

  Концерт туру "Земля" у Львові

  За всю історію існування «Арена Львів» вперше зібрала 30 000 глядачів на концерт гурту «Океан Ельзи». 
  Це було неймовірно і нас було «до холєри  багато». Концерт не забудуть ні фанати, а ні Славко!)

   Як і у попередніх містах, де гурт уже встиг зпрезентувати «Землю» (концерти вже відбулися в Мукачеві, Івано-Франківську, Чернівцях, Вінниці, Хмельницькому, Тернополі, Луцьку, Рівному), в Львові також не обійшлося без флеш-мобів. Так, коли зазвучала нова пісня «На небі, на «Арені Львів» загорілися тисячі зірок: люди вмикали підсвітки на своїх телефонах і таким чином створили своє небо. Ще один флеш-моб з яскравими повітряними кульками влаштували під запальну літню пісню «Бодегіта».

  -------

  Блог им. OlegBernackiy

  Після того, як рок-гурт виконав заплановану програму й зійшов зі сцени, публіка тричі викликала їх заспівати «на біс». «Ви ще живі? Хочете ще трохи пострибати?», – звертався вокаліст до публіки, якій рвало дах від переповнених емоцій. Коли «на біс» співали вперше, виконали «Я не здамся без бою», «Все буде добре», «Не питай», «Той день», «Я так хочу до тебе»; вдруге – «Квітка», «Там, де нас нема», «911», втретє – «Ото була весна», «Обійми».

   Пісню «Без бою» Славко Вакарчук присвятив своєму батькові ректору Львівського національного університету імені Івана Франка Івану Вакарчуку, що також був присутній на концерті.«Я багато навчився від нього. Думаю, що це людина, яка заслуговує величезних оплесків від усього стадіону, тому що не тільки мене одного він навчив бути людиною», – зауважив він.

   Як піджартовували деякі шанувальники, Славко Вакарчук наче сам не хотів йти зі сцени, а оці «на біс» могли тривати до світанку. Втім, музикантів таки довелось відпустити. Загалом концерт тривав до 00.20, більше 3 год.

   Так, дійство було справді феєричним. Емоції зашкалювали, підносячи вгору, ба, більше, – вище неба…